Kariéra

Programátor webových aplikací - PHP, pracoviště OSTRAVA

Předmět činnosti:   Programátor webových aplikací - PHP
Typické činnosti a pracovní náplň:   Programování aplikací
Vhodné pro:
  Všechny bez rozdílu věku, nebo praxe vč. absolventů. Oceňujeme snahu, aktivitu a analytické myšlení.
Zkušenosti vhodné pro tuto práci:   Zodpovědnost, schopnost učit se novým věcem.
Požadujeme:   - dokonalá znalost PHP, MySQL
-TR bez záznamu
Nabízíme:   - DPP, DPČ, HPP
- dobré platové ohodnocení
- možnost dalšího růstu v teamu, i v rámci společnosti
- práci v mladém dynamickém kolektivu
Zájemci:

kontakt@ebaan.cz

Správce systému, pracoviště OSTRAVA

Předmět činnosti:   Administrátor systému - instalace, konfigurace a správa serverů.
Typické činnosti a pracovní náplň:   Správa systému
Vhodné pro:
Požadujeme:   - dokonalá znalost Unix systémů a konfigurace služeb
- znalost sítí, programování skriptů (bash, perl)
- základní znalost PHP a MySQL
- ŘP sk. B, TR bez záznamu
- alespoň pasivní znalost AJ
Nabízíme:   - pozici HPP po zkušební době, na dobu neurčitou
Zájemci:

Specialista technické podpory, pracoviště OSTRAVA

Předmět činnosti:   Podpora koncového uživatele webhostingu na e-mailu, IM a telefonu na částečný úvazek (převážně víkendové směny).
Typické činnosti a pracovní náplň:   - řešení dotazů a požadavků klientů
- monitoring serverů
Vhodné pro:
  Studenty a absolventy.
Požadujeme:   - komunikativnost
- základní znalost HTML a CSS
- základní znalost síťového prostředí
- znalost anglického jazyka výhodou
- spolehlivost
Nabízíme:   - kompletní zaškolení
Zájemci:   kontakt@ebaan.cz
int(1)

Novinky

  • Daoreet doloregn

    13.8.2012

    Cocktails-drink-colorful-deliciousFar far away, behind the word mountains, far from the countries.

  • Dolor sit amet

    13.8.2012

    Colorido-vidro-cocktails-beber-640x960 Far far away, behind the word mountains, far from the coun.

Kontaktujte nás

!FIRMA

Hhjhsajfhhsadf 123
Hhjhsafjhhj 123 45

E-mail: !EMAIL
Tel.: !TELEFON

Zvětšit mapu